| |  
 

Препорачуваме

Пилешки Прсти Поховани / en. Chicken Fingers Breaded
389,00 МКД
6,29 EUR
Додај во кошничката
Пинџур / en. Pindzur - traditional peper and tomato  meal
179,00 МКД
2,90 EUR
Додај во кошничката
Пиле печено цело Крупно (гратис багет од Пекара СП)
199,00 МКД
3,22 EUR
Додај во кошничката

 

Свинска кременадла / En.Pork Chops
590,00 МКД
9,55 EUR
Додај во кошничката
Лазањи со Месо /en. Lasagna with Meat
349,00 МКД
5,65 EUR
Додај во кошничката
Мешан Зеленчук / en. Mixed Vegetables
289,00 МКД
4,68 EUR
Додај во кошничката

 

ПОМФРИТ прва класа 7мм
179,00 МКД
2,90 EUR
Додај во кошничката
Мусака / en. Moussaka
249,00 МКД
4,03 EUR
Додај во кошничката
Солен двопек Bruschette Maretti - Mixed Vegetables / микс од зеленчук 70g
31,00 МКД
0,50 EUR
Додај во кошничката

ClubCardJolly TravelТоплотека
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
??????? ? ????? ?? ???????????!
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster